Herhangi bir ürün veya yükün herhangi bir yerden başka bir yere taşınma hizmetine taşımacılık denmektedir. Taşımacılık için en önemli unsurlar ürünü taşınırkenki durumu ve zamanıdır. Zarar almadan ve zamanında götürülen bir ürün başarılır bir hizmet olmaktadır.

Akılcı çözümlerimiz ile sizlerin taşımacılık hizmetlerini titizlikle yönetmekteyiz. Yaptığımız çalışmalar ile müşteri memnuniyetini öne çıkaran hizmetler yapmaktayız.

Uluslararası ticaretin artması ve sürenin önemli olması taşımacılık sektörünü öne çıkaran durumların başında gelir. Tecrübeli ekibimiz ile başarılı taşıma işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

İş dünyasında, lojistik tedarikçiden son kullanıcıya uzanan (tedarik zinciri) bir akış içinde; içe veya dışa ya da her ikisine odaklı olabilir. Lojistik yönetiminin ana fonksiyonları, satınalma, taşıma, depolama, envanter girişi, doğru bilgi akışının sağlanması ve bu aktivitelerin organize edilmesi ve planlanmasıdır. Lojistik yöneticileri, bir organizasyon içinde kaynakların koordinasyonunu sağlayarak bu fonksiyonların her birinden gelen bilgileri birleştirir.

Menü